Genel

Çok Zor Durumda Olup 1 Saat İçinde Para Bulmaya Çalışanlara Altın Öneriler

Çok Zor Durumda Olup 1 Saat İçinde Para Bulmaya Çalışanlara Altın Öneriler vereceğiz. Eğer çok acil para ihtiyacınız var ve nakit sıkıntısı çekiyorsanız 1 saat içinde de para bulmanız gerekiyorsa söylediklerimizi uygulayabilirsiniz.

Para ihtiyacınız olduğu zaman aklınıza ilk olarak internet gelmektedir. İnternet üzerinden araştırmalar yaparak nasıl para bulabilirim diye düşüncelere girersiniz. Bu gibi durumlarda karşınıza senetle para veren yerler çıkmaktadır. Bu tarz çıkan internet sitelerine itibar etmemenizi öneririz. Genel olarak bu kişiler dolandırıcı olmuştur. Kimse tanımadığı bir kişiye senet karşılığında para vermez. Bunun için hazırladığımız ve il, ilçe araştırması yaptığımız Senetle Borç Para Bulma adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Çok sıkışık durumdasınız ve 1 saat içinde veya aynı gün içinde para bulmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

1 saat içinde nasıl para bulurum?

Dar Zamanda Nasıl Para Bulurum?

Çok acil nakit ihtiyaçlarınızda akıllarınıza ilk olarak bankalar gelmektedir. Eğer bir bankada kredi kartı kullanıyorsanız limitiniz dahilinde nakit avans çekebilirsiniz. Örneğin 1.000 TL limitiniz var ve kullanılabilir limitiniz 500 TL size banka 500 TL nakit avans limiti vermektedir. Bunu çekerek ister diğer ay ödemesini yapabilir isterseniz de taksitli nakit avans çekerek böldüğünüz taksitlere kadar ödeme yapabilirsiniz. Bu para çekiminde banka sizden komisyon isteyecektir. Ayrıca bankalardan kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Ama eğer kredi notunuz kötü ve kredi sicilinizde bozuksa bankalardaki başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Eğer kredi notunuz yüksekse ve aynı anda para almak istiyorsanız bankalar hemen verir mi demeyin. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak aynı dakika içinde kredinizi alabilirsiniz.

Senetle Altın Alabilirsiniz

Kısa yoldan para bulmak istiyorsanız senetle altın veren kuyumculara gidebilirsiniz. Kuyumculardan senetle aldığınız altınları başka bir kuyumcuda bozdurarak anında nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Senetle altın veren kuyumcular listesi yazımızı okuyarak da bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Senetle altın veren kuyumcuları bulmak için çevre esnafınıza başvuru yapabilirsiniz. Çünkü bu kuyumcular herkese para vermemektedir. Sizde eğer nakit sıkıntınız var ve hızlı bir şekilde para ihtiyacınız varsa daha önce alışveriş yaptığınız veya tanıdığınız kuyumculara senetle altın verilip verilmediğini sorabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alarak Paraya Çevirebilirsiniz

Senetle alışverişte en çok tercih edilen senetle telefon alımıdır. Sizde senetle telefon veren yerlere başvuru yaparak anında cep telefonu alabilir ve kutusunu açmadan değerinde satarak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bilgisayarlarda ve elektronik eşyalarda da bu işlemleri yapabilirsiniz. Aldığınız ürünü değerinde satarak kolay bir şekilde nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Senetle cep telefonu satan mağazalar şu şekildedir.

  • Evkur Mağazası
  • Mutluevim Mağazası
  • Özşanal
  • Çetinler
  • Banco
  • Çelik Kardeşler
  • Yiğit Alışveriş
  • senetsepet.com

Faktöring Şirketleri Kredi Veriyor mu?

Bankalardan kredi alamayan kişilerin en çok başvuru yaptıkları yer Faktöring şirketleridir. Bu şirketlerden kredi almanız için kredi notunuz veya kredi sicilinizin önemi yoktur. Kredi başvurusu yapmak için bir ipoteğinizin olması ve ticari bir şirketinizin olması gerekmektedir. Ülkemizde bulunan ve en çok bilinen faktöring şirketleri Şirinoğlu Faktöring, MNG Faktöring, Tam Faktöring, Şeker Faktöring ve Yaşar Faktöring olarak bilinmektedir.

Kullanmadığınız Eşyaları Satın

Eğer düşük miktarda bir para arayışınız varsa evinizde kullanmadığınız ürünlerin satışını internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu ürünlerin satışını letgo uygulamasından, sahibinden sitesinden ve facebook gruplarından satışını yapabilirsiniz. Üstelik Letgo uygulamasında size yakın kişilerle irtibata geçebilir ve hızlı bir şekilde parayı alabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olmayan bir ürün başkasının ihtiyacı olabilir. Bunu unutmayın.

Yukarıda sizlere acil para bulma teknikleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bilgilerle umarım kolay bir şekilde paranızı bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu