Banka

20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Veren 3 Banka

Bankalara önceden gelir belgesi, ikametgah belgesi ve kimlik belgesiyle kredi başvurusunda bulunmak gerekiyordu. Şimdilerde Aktifbank gelir belgesiz kredi de olduğu gibi neredeyse tüm bankaların online başvuru sistemleri bulunuyor. Böylece banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, kredi başvurularınız değerlendirmeye alınabiliyor. İçeriğimizde 20.000 TL gelir belgesiz kredi veren 3 banka ve bu bankaların maliyet oranlarına yer verilmiştir. Bankaları karşılaştırabilir, nasıl başvuru yapacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Aktif Bank’tan Düşük Kredi Notuna Kredi Fırsatı

Aktif Bank’ın müşterisi olun veya olmayın, şubeye gitmeden gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. %2,39 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle Aktif Bank 20.000 TL gelir belgesiz kredi fırsatı sunuyor.  N Kolay kredi fırsatından yararlanmak isterseniz, Aktif Bank web sitesi üzerinden 3 adımda başvuru alınmaktadır. SMS ile başvuru için KREDİ yazıp T.C kimlik numaranız ve kredi limitini yazarak 3050’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bankanın kredi kampanyasına göre 2.000 TL’nin 60 ay vade seçeneğiyle kullanılması halinde, %1,79 faiz oranı geçerli olacaktır. Bu kampanyadan kredi notu yeterli olan kişiler yararlanabilecektir.

Aktifbank 20.000 TL gelir belgesiz krediyi 36 ay vade seçeneğiyle kullanmak istediğinizde maliyet hesaplaması: “898,12 TL taksit tutarı, %2,39 faiz oranı %40,94 yıllık efektif oranı ve 32.332,41 TL geri ödeme tutarı” şeklinde olacaktır.

Aktif Bank’tan ilk kez bankacılık işlemi yapıyorsanız, müşteri danışmanı adresinizi ziyaret ettikten sonra, paranızı kesinti olmadan ve ek bir ücret ödemeden PTT şubelerinden çekebilirsiniz.

Enpara 20.000 TL Kredi-Örnek Maliyet Hesabı

Müşterilerine ücretsiz hizmet güvencesi veren Enpara, masrafı en az bankalar arasında ilk sırada yer alıyor. Şubesiz bankacılık anlayışını benimseyen Enpara’ya gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvurusu yapılabiliyor. Banka müşterileri internet veya mobil bankacılık üzerinden, ilk kez başvuru yapacaklar ise Enpara web sitesinden yararlanabilir. İhtiyaç kredisi sigorta primi dışında kredi kullanımında herhangi bir maliyet alınmaz.

Enpara’dan 20.000 TL tutarında kredinin 36 ay taksitlendirilmesi halinde: “%1,65 faiz oranı, 782,14 aylık taksit tutarı, 28.157,02 TL geri ödeme tutarı ve %26,52 yıllık efektif oranı” şeklinde örnek maliyet hesabı yapılabilir. Bankadan en fazla 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanılabilir.

Enpara müşterilerinin kredi başvurularını değerlendirirken özellikle kredi notu kriterini önemsemektedir. Kredi notu ne kadar yüksekse o kadar fazla kredi alınabiliyor. Ayrıca kredi notu, faiz oranını da doğrudan etkilemektedir.

TEB 20.000 TL Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

İnternetten TEB ihtiyaç kredisine başvuru yaparak, anında değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Olumlu değerlendirilen başvurularda, banka müşterileri kredilerini hemen, ilk kez bankacılık işlemi yapacak kişiler ise müşteri danışmanın adrese gelmesinin ardından kullanabilirler. TEB gelir belgesiz krediye 18 ile 65 yaş aralığında kişiler başvuru yapabiliyor. TEB 20.000 TL düşük faizli ihtiyaç kredisine internet bankacılığı, CEPTETEB mobil uygulaması ve TEB internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

TEB’den 20.000 TL ihtiyaç kredisi, 36 ay vade ile kullanacak bir kişi: “%1,64 faiz oranı, 780,63 TL taksit tutarı, 28.102,63 TL geri ödeme tutarı ve %26,34 efektif yıllık faiz oranı” şeklinde maliyet hesabıyla değerlendirmeye alınacaktır.

TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına göre kredi tutarının binde 5’i oranında yansıtılan tahsis ücreti, CEPTETEB kredisine yansıtılmamaktadır. Ayrıca kredi notu yüksek olan kişiler %1,25 faiz oranından da yararlanabiliyor. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunarak, bankadan ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve yansıtılacak faiz oranını öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu