Banka

Bankaların Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların müşterilerine sunduğu güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları, nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların yararlanmak istediği birtakım avantajlar barındırmaktadır. Nitekim bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren tüm kamu ve özel bankalar, müşteri portföyünü genişletmek ve rakiplerinden bir adım öne çıkabilmek adına müşterilere cazip fırsatlar sunmaktadır.

Gerek iş dünyasında gerekse de özel yaşamda nakit para ihtiyacı hemen hemen herkesin hayatında en az bir dönem yaşadığı temel sorunlardan biridir. Bu ihtiyacın giderilmesinde pek çok farklı yöntem bulunurken, son yıllarda bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından daha sık tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Nitekim uygun faiz oranları ile müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar, müşteri portföyünü genişletmek amacıyla kendileri arasında kıyasıya bir rekabete girmiş durumdadır. Bu bağlamda bankalar arasındaki rekabetten yararlanarak uygun faiz oranları ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler, 2019 Temmuz ayı itibarıyla bankaların güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirler.

Uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi veren bankalar nelerdir?
Uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi veren bankalar nelerdir?

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası, uygun faiz oranı ile özel bankalar arasında rakiplerinden bir adım öne çıkan kampanyalar arasında yer almaktadır.  Banka son zamanlarda müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına müşterilerinin kullanımına sunduğu tüm kredi türlerinde uygun faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri sağlamaktadır. Konut ve taşıt kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredilerinde de dikkat çekici fırsatlar sunulmaktadır.

Bu bağlamda ING Bank’tan kullanılan 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinde %1.74 faiz oranı uygulanmaktadır. Dolayısıyla 60 ay vade ile verilen ihtiyaç kredisi kullanımlarında aylık taksit tutarı 294 liraya tekabül ederken ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme maliyeti ise 17 bin 683 lira olmaktadır. ING Bank güncel ihtiyaç kredisi kampanyasına https://www.ing.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank cazip ihtiyaç kredisi kampanyası da nakit ihtiyacı yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir. Zira müşterilerinin uygun kredi faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanımına oldukça önem veren QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanımlarında %1.74 faiz oranı uygulamaktadır. Bu kapsamda bankanın ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanmak isteyen müşteriler, aynı ING Bank’ta olduğu gibi 60 ay vadeli seçeneklerde aylık 294 TL taksit ödemektedir. Öte yandan kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam tutarı yine 17 bin 683 lira olmaktadır. QNB Finansbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasına https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Avantajlı CEPTETEB ihtiyaç kredisi kampanyası, internet bankacılığı hizmeti veren bankanın en çok tercih edilen kredi ürünlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Müşterilerine tüm kredi türlerinde en uygun faiz oranları sunmaya gayret eden CEPTETEB, 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımlarında 60 ay vade seçeneğinde %1.79 faiz oranı uygulamaktadır. Bu bağlamda yoğun bir talep gören ihtiyaç kredisi ürününde toplam maliyet ise 17 bin 885 TL olmaktadır. CEPTETEB’in müşterilerine sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi bağlantısından görüntüleyebilirsiniz.

T.C. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

En uygun faiz oranlı T.C Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyet gösteren özel bankaların yanında kamu bankalarından hizmet almak isteyenlerin tercih ettiği kredi seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Geniş bir müşteri kitlesi bulunan T.C. Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi ürününde 10 bin TL tutarındaki kredi kullanımlarında, 60 ay vadeli seçeneklerde %1.80 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kredi kullanımında hesaplamalara bakıldığında aylık taksit tutarı 299 TL’ye tekabül etmektedir. Uygun faiz oranlarının uygulandığı T.C Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında kredinin toplam geri ödeme maliyeti 17 bin 988 TL olmaktadır. T.C Ziraat Bankası’nın en uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önde gelen bankaların 15 Temmuz itibarıyla müşterilerine sundukları avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarında uyguladıkları faiz oranları, vatandaşların nakit ihtiyacı duyduklarında tercih ettikleri  bankayı da belirlemektedir. Bu bağlamda güncel olarak en uygun ihtiyaç kredisi veren özel ve kamu bankaları bu şekilde sıralanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu