Banka

Cep Telefonundan Tuşla Zahmetsiz SMS Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonundan Tuşla Zahmetsiz SMS Kredi Veren Bankalar hangileridir? SMS kredi almak için hangi bankalara kredi başvurusu yapmalıyız? Bankalar son zamanlarda özellikle SMS kredi alanında oldukça gelişmiş ve her bankanın neredeyse bu kredi kampanyasına başladığını görmekteyiz. Sizde zahmetsiz bir şekilde oturduğunuz yerden bankalara kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi  öğrenebilirsiniz. SMS kredi genellikle her bankada olan bir başvuru sistemidir. Ama her bankanın çalışma durumu değişiklik gösterebilir. Bu yüzden sizlere hangi bankalar üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmanız gerektiğini anlatacağız. İşte SMS kredi veren bankalar hakkında  detaylı bilgiler ve başvuru aşamaları.

Cep telefonundan tek tuşla SMS kredi başvurusu

SMS Kredi Veren Bankalar

Bankalara geçmeden önce ilk olarak bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Özellikle SMS kredi veren bankalardan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini ve banka çalışmalarınızın iyi olması gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Normal şartlarda kredi başvurusu yapan müşterilerin 1100 ve üzerinde kredi notu olması durumunda kredi almaktadırlar. Ama SMS kredi almak ve özellikle de Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız puanınızın en az 1350 ve üzerinde olması gerekir. Bazı bankalar SMS kredi onaylarını bankaya gitmeden, evraksız, gelir belgesiz kullandırırken bazı bankalar ise SMS kredi onaylarını evraklarınız ile kullandırmaktadır. Şimdi sizlere kolaydan zora doğru SMS ile kredi alabileceğiniz bankaları söyleyelim.

QNB Finansbank 5030

SMS kredi kampanyasını ülkemizde ilk başlatan banka Finansbank’tır. Finansbank üzerinden 5030 SMS numarası ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek TC KİMLİK numaranızı yazıp 5030’a göndererek ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz uygulanacak ve onaylanan kredinizi ister bankadan isterseniz de internet bankacılığından anında kullanabileceksiniz. Bu kredi onayı için evrak istenmemektedir.

Denizbank 3280

İhtiyaç kredisi başvurunuzu Denizbank üzerinden yapmak istiyorsanız 3280’e mesaj atarak 55.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notunuzun ve kredi sicilinizin uygun olması durumunda onaylanan kredinizi sigortanız olmasa bile en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu için KREDİM TCKİMLİK yazarak 3280’e mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi sonucu 5 dakika içinde size gelecek ve onay olması durumunda kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı banka şubesinden aynı gün kullanabileceksiniz.

Akbank 4425

20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de Akbank’tır. SMS kredi başvurusu yapılan bankalardan birisi olan Akbank uygun faiz oranları ile müşterisi olan ve olmayan herkese kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuza Kredi yazıp boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı 4425’e mesaj atın. Bu şekilde attığınız mesaj kredi başvurusudur. Kredi sonucu 5 dakika içinde cep telefonunuza gelecektir. Onaylanan kredinizi ister internet bankacılığı isterseniz de banka şubelerinden kullanabilirsiniz.

İş Bankası 4402

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarda boşluk olacak şekilde yazıp 4402’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi sonucunuz mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Onay gelmesi durumunda eğer iş bank müşterisi iseniz internet bankacılığından veya İş cep uygulamasından kredinizi bankaya gitmeden kullanabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz şubeye giderek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 4411

Zahmetsiz olarak SMS kredi alabileceğiniz son banka ise Yapı Kredi Bankası’dır. Bu bankadan cep telefonunuzdan mesaj atarak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. BİREYSEL, TC KİMLİK, AYLIK GELİR yazarak 4411’e mesaj atmanız durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi belirttiğiniz aylık gelirli evrakla birlikte banka şubesinden aynı gün kullanabiliyorsunuz.

Yukarıda sizlere SMS kredi alabileceğiniz ve hızlı başvuru yapabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu bankaların haricinde Fibabanka, Odeabank, Garanti BBVA, Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi bankalarında SMS kredi başvurularını yapabilirsiniz. Bu bankalardan sms kredi başvurusu yaptığınız zaman sizden evrak isteyebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu