Kredi Kartları

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar müşteri portföyünü genişletmek ve daha rahat başvuru alabilmek adına; hem SMS ile, hem internet üzerinden hem de mobil uygulama kanalı ile buna imkan sunuyor. Kredi kartı başvurusu yöntemlerinden hangisini seçerseniz seçin, banka başvurunuzu değerlendirirken kredi notunu baz alır. Bu değere göre aynı zamanda kredi limiti de belirlenir. Kredi notu yüksek olanlar için belirlenecek kredi limiti daha yüksek olacaktır. Yazımızın devamında sizlere en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Başvuru süreci oldukça hızlı ve kolay olan bankalardan olan QNB Finansbank, Denizbank, ING Bank, Garanti BBVA ve Akbank; online kanallardan başvuruya imkan sunuyor.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank üyesi iş yerlerinden yapılan alışverişler için ekstra parapuan kazandıran bu kredi kartı; aynı zamanda taksitli alışveriş, nakit avans, otomatik ödeme talimatı verme gibi özelliklere sahip. 0 850 222 09 00 numaralı QNB Finansbank Çağrı Merkezi, qnbfinansbank.com.tr, mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvuruları takiben yapılacak  değerlendirme birkaç dakika içerisinde tamamlanıp, müşteriye bildirilmektedir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 800 numaralı Denizbank Çağrı Merkezi aracılığı ile başvuruda bulunabileceğiniz gibi; denizbank.com adresinde “Deniz Bonus Card” bölümüne giderek de internetten başvuru yapabilirsiniz. 250.000’in üzerinde üye iş yeri bulunan Denizbank; taksitli alışveriş, yurt içi ve yurt dışı ödeme,  birikmiş bonusların üye iş yerlerinde kullanılabilmesi gibi  ayrıcalıklara sahip.

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Telefon bankacılığı (0 850 222 0 600), ingbank.com.tr, SMS yöntemlerinden herhangi birisini tercih  ederek ING Bank kredi kartı başvurusu yapılabilir. SMS ile ING Bonus kredi kartı başvurusu için “KART” -bir boşluk- “TCKN” bilgileri 2205’e gönderebilir. 7 gün 24 saat bu 3 yöntem kullanılarak da başvuru yapılabilir.  Banka Bonus kart kullanıcıları için bedava taksitli nakit avans ayrıcalığı sunmaktadır. Masrafsız ve faizsiz olma özelliği taşıyan bu ayrıcalıktan 1.000 TL’ye kadar olan nakdi ihtiyaçlarınız için yararlanabilirsiniz.

Garanti Bonus BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Kullanıcılarına taksitli alışveriş, bedava Bonus puan, nakit avans, otomatik ödeme talimatı,  sonradan taksitlendirme, yurt içi ve yurt dışında kullanım gibi avantajlar sunan Garanti BBVA Bonus kredi kartı, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Çağrı merkezi aracılığı ile başvuru  imkanı sunuyor. Başvurular diğer bankalarda olduğu gibi kredi notu göz önünde bulunarak değerlendiriliyor. Gelir durumu ve sigorta niteliği de dikkate alınan parametrelerden. Garanti BBVA’dan kredi kartı başvurusu yapıldıktan birkaç dakika sonra; başvuru sonucu tarafınıza bildirilir.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess’in fırsatlarla dolu dünyasına adım atmak için, Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bedava Chip-para, otomatik fatura ödeme talimatı, nakit avans ve taksitli nakit avans, harcama taksitlendirme, kolay başvuru gibi öne çıkan özelliklere sahiptir. Hızlı ve kolay başvuru yapabileceğiniz axess.com.tr üzerinden işleminizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı Yönetmelik Değişikliği’ne göre, 15.000 TL limitine kadar aylık asgari ödeme tutarı, toplam dönem borcunun %30’u kadardır. Akbank kredi kartı limiti 15.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar olanlar için ise asgari ödeme tutarı, toplam dönem borcunun %35’i kadardır. Bu limitten fazlası için ise, aylık asgari ödeme miktarı, toplam dönem borcunun %40’ı olarak belirlenmiştir. Ödemeleri asgari tutarda yapmak isteyenler, bu oranları dikkate almaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu