Banka

Garanti Bankası Anında Kredi Başvuru ve Şartları

Garanti Bankası anında kredi başvurusu ve koşulları, özellikle acil nakit ihtiyacı duyan kişileri yakından ilgilendirmektedir. Nitekim gerek iş yaşamında gerekse de özel masraflar olsun pek çok kişi zaman zaman acil nakit ihtiyacı duyabilmektedir. Söz konusu nakit ihtiyacının giderilmesinde de en etkili çözümlerden biri bankaların müşterilerine sundukları finansman destekleridir. Garanti Bankası kredi de bu bağlamda müşterilerin acil ihtiyaçlarında yararlanabildikleri cazip kampanyaları ve ödeme koşullarını içermektedir.

Garanti Bankası’nın müşterilerinin kullanımına sunduğu konut, taşıt veya ihtiyaç olmak üzere tüm tüketici kredilerinde dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Öncelikle nakit ihtiyacı duyan biriyseniz ve anında Garanti Bankası’ndan kredi başvurusu yapabileceğiniz pek çok farklı araç kullanımınıza sunulmaktadır. Bu yolları kullanarak bankaya kolaylıkla kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Garanti Bankası Kısa Mesaj ile Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’na anında kredi başvurusunu kısa mesajla yapmak için bankanın belirlemiş olduğu ulaşım kanalına SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Ancak yapacağınız bu tür bir başvurunun kredi için yalnızca önbaşvuru olduğunu unutmamalısınız. Zira başvuru talebinizi değerlendirmeye alan Garanti Bankası yetkilileri ilk fırsatta talebinizi onaylasa dahi, banka şubesinde yapılan görüşmede sizin kredi için uygun olmadığınızı öne sürerek talebinizi iptal edebilme hakkına sahiptir.

Yine de acil durumlar için hızlı bir şekilde Garanti Bankası’na anında kredi başvurusu yapmak için şu adımları uygulamanız gerekmektedir:

  • C. kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir biçimde yazın,
  • Bir boşluk bıraktıktan sonra talep ettiğiniz kredi miktarını yazın,
  • Bir boşluk bıraktıktan sonra talep ettiğiniz vade seçeneğini yazın,
  • Bir boşluk bıraktıktan sonra aylık net gelirinizi yazın ve
  • 3390’a gönderin.

Görüldüğü üzere Garanti Bankası’na kısa mesaj yöntemi ile anında kredi başvurusunda bulunmak bu kadar kolay olmaktadır. Ancak önbaşvuru işlemlerinde bankaya ilettiğiniz bilgilerin doğru olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Zira kredi talebiniz onaylandıktan sonra sizi banka şubesine görüşmeye çağırdıklarında, gelir durumunuzu gösterir belgeyi de banka görevlisine ibraz etmek zorundasınız.

Garanti Bankası İnternet Üzerinden Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’na internet sitesinden anında kredi başvurusu yaparak da ihtiyaç duyduğunuz finansman desteği için bankaya talebinizi iletebilirsiniz. Ülkemizde dijital bankacılık anlayışına en çok önem veren ve bu doğrultuda en çok yatırım yapan özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, müşterilerine veya ilk defa müşterisi olacak kişilere resmi internet sitesi üzerinden birtakım bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Kredi başvurusu da bu hizmetler arasında öne çıkmaktadır. Garanti Bankası internet üzerinden anında kredi başvurusunda bulunmak için;

  • https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID4b58d09 internet adresinizi tarayıcınızda açın.
  • Ekranda yer alan “İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu” üzerinde sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde doldurun.
  • Tüm işlemleri tamamladıktan sonra talebiniz bankanın yetkililerine iletilecektir.

Bu sayede şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti Bankası anında kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Telefon ile Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası telefonla anında kredi başvurusu yaparak da şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz finansman talebini bankaya iletebilirsiniz. Bu bağlamda Garanti Müşteri Hizmetleri numarasına bağlanarak kredi başvurusunda sizden talep edilen bilgileri yetkililere sunarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  • 444 0 335 numaralı AloGaranti Müşteri Hizmetleri

numarasını aradıktan sonra bankaya ihtiyaç duyduğunuz kredinin tutarını da belirterek anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi Başvuru Şartları

Garanti Bankası anında kredi başvuru koşulları, kullanmak istediğiniz kredi türünü zorlanmadan geri ödeyebileceğinize dair teminatları içermektedir. Bu kapsamda gelir belgesi, kefil veya taşınır ya da taşınmaz malların ibrazı ile mevcut durumda kredi borcu ödemiyor olmak gibi şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar hakkında detaylı bilgileri Garanti Bankası kredi temsilcilerinden alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu