Genel

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası adını artık Garanti BBVA olarak değiştirmiştir. Daha çok dijital bankacılığa önem verecek olan bu bankadan artık tüm bankacılık işlemlerinizi telefon ve internet üzerinden yapabileceksiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 olarak bilinmektedir. Bu müşteri hizmetlerini aradığınız zaman sizi sesli bir mesaj karşılayacaktır. Sesli mesaj sistemi ile ne işlem yapmak istiyorsanız telefona sesli mesaj bırakabilirsiniz. Örneğin kart şifrenizi öğrenmek istiyorsanız Kart Şifremi Öğrenmek İstiyorum demeniz yeterlidir. Bu durumda ilgili menüye aktarılacak ve işleminizi kolay bir şekilde yapacaksınız. Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarasının bir diğer adı ise Alo Garanti’dir. Alo Garanti numarasını aradığınızda istediğiniz işlemleri anında yapabiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanmak çok kolaydır. 444 0 333 numarası ayrıca Bonus Kredi Kartı kullananlar içinde müşteri temsilcisidir. Garanti BBVA müşteri iletişim merkezini aradığınız zaman sesli doğrulama özelliği ile sistemin sizi sesinizden tanıyarak güvenlik soruları sormadan işleminizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayacaktır. Bu işlemi yapmak için herhangi bir şey okumadan doğal olarak konuşmanız yeterlidir.

Garanti Bankası yeni ismi Garanti BBVA olmuştur

Sesli iletişimde hangi yardım talebinde bulunacaksanız söylemeniz yeterlidir. Garanti BBVA ile yapacağınız işlemler şu şekildedir.

 • Hesap Bakiyesi Öğrenme
 • IBAN Öğrenme
 • EFT İşlemi Yapma
 • Havale İşlemi Yapma
 • Kredi ve Kredi Kartı Ödeme
 • Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu
 • Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
 • Kart Şifresi Oluşturma, değiştirme, öğrenme
 • Fatura Ödeme
 • Kayıp Kart, Çalıntı Kart ve Şüpheli işlemlerde bilgilendirme
 • Bireysel Emeklilik Hakkında bilgiler alma
 • Cebe TL Yükleme
 • Şans Oyunları İçin Lira Yükleme
 • En Yakın Banka Şubesi ve ATM Öğrenme
 • İnternet Bankacılığı Açma, Şifre Alma, Şifre Değiştirme

Bu işlemler gibi tüm işlemleri hesabınızda para olması durumunda da tüm para transferlerinizi Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri 0 850

Bu bankanın da diğer bankalar gibi 0 850’li iletişim numarası mevcuttur. 0 850 222 0 333 numarasını arayarak da tüm bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. İki numaranın da aynı operatöre bağlandığını söylemek isteriz. İki numaranın da aynı menüsü ve aynı işlemleri yapma yetkisi vardır. Dilediğiniz numarayı arayarak anında işlem yapabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Olur?

Eğer hızlı bir şekilde temsilciye bağlanmak istiyorsanız bazı yöntemleri uygulamanız gerekmektedir. 444 0 333 veya 0 850 222 0 333 numarasını aradıktan sonra sizi bir bant kaydı karşılayacaktır. Burada ne yapmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Müşteri Temsilcisi veya Temsilciye Bağlanmak İstiyorum derseniz sizi gerekli menüye bağlayacaklardır.

Ayrıca kişisel bilgilerinizi girdikten sonra 1 tuşuna daha sonra 3 tuşuna ve en sondada 5 tuşuna basarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. (1 – 3 – 5 ) Garanti BBVA müşterilerinin direk temsilciye bağlanması ise bu şekildedir.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız tüm işlemleri Garanti İnternet Bankacılığı veya Cep mobil şubesi ile de yapabilirsiniz. Hiç sıra beklemeden anında cep telefonunuza mobil uygulamayı indirerek tüm işlemleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Üstelik bu platformda gönderdiğiniz EFT ve Havale işlemlerinde daha düşük komisyonlar öder ve bütçenizi dengelersiniz. Çünkü EFT işlemlerinde banka şubeleri ve cep şubelerden yapıldığında yüklü miktarlarda komisyon ödeyebilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını deneyebilir ve düşük miktarda işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi bankaya gitmeden anında hesabınıza atabilirsiniz. Başvuru sonucu sorgulama ve kredi kartı işlemlerini de internet bankacılığından yapabilirsiniz. www.garantibbva.com.tr adresinden veya mobil şubeden giriş işlemi yapabiliyorsunuz.

Yukarıda sizlere Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası ve direk bağlanma hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu