Genel

Halkbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri Nedir?

Halkbank günlük ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri Nedir? Halkbank ATM’si günlük limitler nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Halkbank şubesi üzerinden işlem yapamadıysanız gün içinde ve hafta sonları Halkbank ATM’sinden  para çekme ve para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir saat gerekmez. 7 gün 24 saat yakınınızda bulunan tüm Halkbank ATM’lerinden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank ülkemizdeki en köklü kamu bankalarından birisidir. Bu banka özellikle emeklilere birçok kampanya yapmaktadır. Emekli bankası olarak bilinen bu banka ayrıca konut kredisi kampanyası ile de adından söz ettirmiştir. Halkbank son günlerde TV ve internet reklamları ile karşımıza çıkmaktadır. Kolay kredi ve kredi kartı başvurusu yaptıran bu bankanın müşteri portföyü de oldukça geniştir. Bu müşterilerin de en çok kullandıkları bankacılık yöntemleri ise ATM’lerdir. ATM  üzerinden hesabınızda para olması durumunda tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, fatura ödeme, para gönderme gibi diğer bankacılık işlemlerinizi de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankanın en çok merak edilen günlük ATM üzerinden para çekme ve para yatırma limitleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Günlük ATM Para Çekme Limiti

Halkbank müşterileri ATM üzerinden kendi hesabında olan paraları çekebilirler. Bankaların kapalı olduğu zamanlarda ise ATM üzerinden de para çekebilirsiniz ama bu günlük limit dahilinde olan bir işlem olduğunu söylemek isteriz.

 • Halkbank Günlük ATM Para Çekme Limiti 1.500 TL’dir.

Halkbank ATM’sinin diğer adı BANK24+ olarak geçmektedir. Bu ATM üzerinden verilen günlük para çekme limiti kadar paranızı çekebilirsiniz. Maaş müşterilerine maaşları kadar istisnalar olabilir ama eğer daha fazla para çekmek isterseniz de bankaya komisyon ödeyeceksiniz. Bunun da belirli bir limiti vardır. Yüksek miktarda para çekme işlemlerinizi bankalardan daha güvenli yapabileceğinizi söylemek isteriz. Halkbank günlük para çekme limiti sizin güvenliğiniz için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem tüm bankalarda uygulanmakta olup olası bir dolandırıcılık durumu için önüne geçilmesidir.

Günlük ATM Para Yatırma Limiti

Halkbank ATM’lerinden günlük olarak para yatırma limiti yoktur. Bu banka diğer bankalar gibi bir limit oluşturmamıştır. Dilediğiniz kadar parayı ATM üzerinden ister hesabınıza isterseniz de başkasının hesabına yatırabilirsiniz. Yüksek miktarlarda para yatırmak istediğinizde bilmeniz gereken önemli bir detay vardır. Banka ATM’si en fazla 40 banknot almaktadır. Tüm paraların 200 TL olduğunu varsayarsak bir kerede en fazla 8.000 TL para yatırabilirsiniz.

Halkbank ATM’sinde günlük para yatırma limiti yoktur

Yüksek miktarda para yatırmalarınızda uzunca bir süre bankamatik önünde bekleyebilirsiniz. Halkbank ATM’si sadece 5,10,20,50,100 ve 200 TL olan banknotları kullanabilirsiniz. Madeni para, ıslak para, yırtık para ve katlanmış olarak para koymayınız. Eğer böyle paralar koyarsanız ATM size bu tarz paraları geri iade edecek ve işleminiz uzayacaktır. ATM üzerinden para göndermeden önce bu işlemi yapmanızı öneririz.

ATM ile Yapılan İşlemler Nedir?

Halkbank ATM’si ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesaba para yatırma, kredi kartı borcu ödeme, Havale işlemleri, Fatura ödemesi ve Cep telefonunuza TL yükleme işlemlerinizi hem kartınızla hem de kartsız olarak yapabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız diğer işlemler ise şu şekildedir.

 • SGK ödemeleri
 • Bağ-Kur ödemeleri
 • Esnaf Sicil Ödemeleri
 • Belediye Verdi Ödemeleri
 • EFT ve Havale İşlemleri
 • Üniversite Harç Ödemeleri
 • Yurt içi kargo bayi ödemeleri
 • ÖSYM Ödemeleri
 • MEB ödemeleri
 • Alternatif Bank ödemeleri
 • MTV Ödemeleri
 • Kredi Başvuru
 • Kredi Kartı Başvurusu
 • Kredi Kartı Ödemesi
 • Kredi Ödemesi
 • Banka Hesabına para yatırma
 • Başkasının hesabına para yatırma

Aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerini Halkbank ATM’si üzerinden yapabilirsiniz. Halkbank ATM üzerinden para çekme limiti ile para yatırma limitleri hakkında sizlere bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki benzer konuların sayfalarına giderek o diğer bankaların ATM para çekme limitleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti

Vakıfbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu