Kredi Kartları

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank’ın birbirinden farklı müşteri portföyüne yönelik özellikler taşıyan Paraf kredi kartı, hem yurt içinde hem de yurt dışında alışverişe onay verir. Halkbank pos cihazının olduğu tüm noktalarda Paraf kartınızı kullanırken, karta tanımlı kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca harcama yaptıkça Paraf Puan kazanabilir, puanları biriktirerek alışverişlerinizde ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz. İçeriğimizden paraf kartın sağladığı avantajları ve Paraf kart çeşitlerine yer verilmiştir. Bilgileri inceledikten sonra Halkbank kredi kartı başvurusu adımlarını takip ederek, hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Avantajları

Paraf aidatlı ve aidatsız seçenekleri bulunan bir karttır. Halkbank Gold, Platinum, Free (öğrenciler için) ve Halkcard ile hizmet vermektedir. Halkbank aidatsız kredi kartı olan Halkcard, kampanya ve taksitli alışveriş yapamıyor. Fakat isterseniz nakit harcamanızı sonradan taksitlendirebiliyorsunuz. Kartınızla fatura ödeme talimatı verebilir, Paraf Puan kazanabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Paraf’ın ayrıcalıklı kart özellikleri ise şöyledir:

Paraf Günüm: Halkbank kredi kartı müşterilerine ayda 1 kez yararlanabilecekleri ücretsiz fırsatlar sunuyor. %5 indirim, 4 taksit, 2 ay erteleme veya 5 Paraf Para kampanyalarından birini seçerek, her ay sizin belirlediğiniz günde yararlanabiliyorsunuz.

Paraf Üstü: Kredi kartıyla 100 TL ve üzeri peşin harcamalar yapan Paraf kullanıcıları, herhangi bir kampanya ücreti ödemeden 25 TL’ye kadar indirim kazanıyor. Bu özellik aidatsız kredi kartı dışında tüm Halkbank kredi kartı için geçerlidir.

Artan Paraf Para: Halkbank pos cihazı üzerinden harcama yaparak kazanabileceğiniz Paraf Puanları, %20’den %50’ye kadar artan oranlarla katlayabiliyorsunuz. Kartıyla 1500 TL ve üzeri harcama yapanlar için avantaj sağlayacak Paraf kart özelliğidir.

İspark’ta Ücretsiz Otopark İmkanı: Kampanyaya ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra, Paraf kartıyla 150 TL ve üzeri harcama yapanlar, otopark ücreti ödemiyor.

Taksitli Nakit Avans: Acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda Halkbank kredi kartı limitinizden 3, 6, 9 ve 12 ay vade seçenekleriyle taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Diğer kart avantajları: Nakit yaptığınız harcamaları veya ödemekte zorlandığınız ekstre borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. HGS ve diğer faturalarınızı Paraf kart ile ödeyebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Kanallar

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Halkbank müşterisi değilseniz SMS veya internetten başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz bu kanallara ek olarak internet veya mobil bankacılık sistemi üzerinden işlem yapabiliyorsunuz.

SMS ile Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzdan bankaya kısa mesaj göndererek yapılan başvuruların sonucu birkaç dakika içerisinde yanıtlanmaktadır. SMS ile Halkbank kredi kartı başvurusu yaparken, “PARAF” yazıp aralarında boşluk bırakarak “T.C kimlik numarası ve aylık gelir bilgisi” ile 3452’ye SMS göndermelisiniz. Hangi Paraf kartın tanımlanacağına değerlendirme sırasında karar verilir. SMS ile bilgilendirme yapılır.

İnternetten Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank web sitesi üzerinden hızlı kredi kartı başvurusu alınmaktadır. T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak, başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda talep edilen bilgiler; cep telefonu numarası, e-mail adresi, ikametgah adresi, aylık gelir ve kartın bağlı olması istenilen şube tercihini içerir. İnternetten Halkbank kredi kartı başvurusu en kısa sürede değerlendirilerek, sonuç SMS ile bildirilecektir.

Çağrı Merkezi Aracılığıyla Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Banka ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi 0850 222 0 400 numaralı çağrı merkezi aranarak Halkbank kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Halkbank Dialog sesli yanıt sistemine bağlandığınızda, başvurular ve kredi kartı başvuruları adımı takip edilmelidir. Ardından müşteri danışmanına bağlanacaksınız.

İnternet Bankacılık Şifresi ile Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank banka müşterileri, internet veya mobil bankacılık sistemine giriş yaparak “Başvurular” menüsünden kart başvurusu yapabiliyor. Bu kanaldan başvuru yapabilmek için Halkbank dijital kanallar şifrenizin olması gerekiyor. Bankanın web sitesi üzerinden “parolamı bilmiyorum/blokeli” adımını seçerek kart bilgileri ve doğrulama koduyla birlikte internet şifresi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu