Genel

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (DİREK BAĞLAN)

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, bakiye sorgulama ve varsa banka ile ilgili sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Ülkemizde kamu (devlet) bankası olarak hizmet veren Halkbank, en çok tercih edilen bankalardan birisidir. Bunun sebebi ise uygun faizlerde kredi vermesi, kişilere kredi kartı kampanyası yapması ve özellikle devlet destekli her kesime krediler vermesidir. Ayrıca bir emekli bankası olarak da bilinen bu bankanın müşteri hizmetleri numarası da en çok aranan numaralardan birisidir. Bu yazımızda sizlere Halkbank müşteri hizmetleri numaraları ve bu numaraları aradığınızda yapacağınız işlemler hakkında bilgiler vereceğiz. Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında da sizlere ufak tüyolar vereceğiz.

Halkbank müşteri temsilcisine direk nasıl bağlanılr ?

Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Halkbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veren bir telefon bankacılığıdır. Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası 2 tane vardır. 2’si de istediğiniz zaman arayacağınız ve bilgi alacağınız telefonlardır.

·        444 0 400

·        0850 222 04 00

Bu iki numarayı da arayarak istediğiniz bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Halkbank çağrı merkezi numarasını arayarak kredi başvurusu yapabilir, kredi kartı başvurusu yapabilir, kredi ve kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilir, bakiye sorgulama yapabilir, EFT ve Havale işlemleri yapabilir, Kayıp kart, çalıntı kart bildirimi yapabilir ve kart şifresi ile internet bankacılığı şifrelerini oluşturabilirsiniz. Ayrıca fatura ödemelerinizi ve kurum ödemelerinizi de bu numaraları arayarak yapabilirsiniz.

Kobi Müşteri Hizmetleri Numarası

Halkbank müşterileri için yukarıdaki numaraları arayabilirsiniz. Ama bu bankadan bir KOBİ hesabınız varsa bunun için müşteri hizmetleri numarası farklıdır. Eğer KOBİ bankacılık için aramak istiyorsanız şu numaraları aramanız gerekmektedir.

·        444 0 401

·        0850 222 04 01

Halkbank kobi müşteri hizmetleri numarası bu şekildedir. Bu numaraları aradığınız zaman istediğiniz bankacılık hizmetlerini yapabilirsiniz. KOBİ olan vatandaşlarımız ise bu numarayı aradıktan sonra 8 tuşuna basarak direk temsilciye bağlanabilir ve Mutlu Müşteri Merkezi ile görüşme sağlayabilir. www.halkbankkobi.com.tr adresinden de bilgiler alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer hızlı bir şekilde bu banka ile iletişime geçmek istiyorsanız Halkbank Twitter hesabı üzerinden anında bağlantıya geçebilirsiniz. Mesaj gönderip numaranızı yazarsanız dakikalar içinde sizinle iletişime geçilecektir.

Halkbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sizi sesli yanıt sistemi karşılayacaktır. Bu sistemde direk 0 tuşuna basarsanız kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlemler için bankanızla direk görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer 5 tuşuna basarsanız da Müşteri temsilcisine direk bağlanma yapabilirsiniz. Bu şekilde temsilci ile direk görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer yoğun saatlerde ararsanız sizi sıraya sokacaklardır. 5 dakika içinde görüşmenizi yapabilirsiniz.

Halkbank müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim adreslerini de kullanabilirsiniz.

·        Posta adresi: PK 17 34735 Sahrayicedir /İstanbul ( Mutlu Müşteri Merkezi )

·        Halkbank Fax numarası: 0 212 340 09 99

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Halkbank üzerinden yapacağınız tüm bankacılık işlemlerini bir internet şifresi alarak internet üzerinden online olarak da yapabilirsiniz. İnternet bankacılığını kurduktan sonra hesap hareketlerinizi kontrol edebilir, para gönderebilir, kredi kartı başvurusu yapabilir ve hatta kredi notunuzu bile öğrenebilirsiniz. Özellikle para transferi EFT işlemlerinde daha düşük komisyon bedeli ödersiniz. Bunun için banka şubesine giderek veya müşteri temsilcisini arayarak şifre talep ediniz. Bu bankanın internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız Halkbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Halkbank internet bankacılığı üzerinden ve bu bankadan maaş alan kişiler 15.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirler. Yaptığınız kredi başvurusu onaylanırsa anında hesabınıza geçecektir. 15.000 TL ve üzerindeki krediler için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Yazımızda sizlere Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgiler verdik. Ayrıca direk bağlanma konusunda da tüyolar verdik. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına iletinizi yazabilirsiniz. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarası için yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu