Kredi Kartları

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme (HIZLI ÖĞREN)

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Hızlı Öğrenme işlemini bankanın size verdiği yöntemlerle anında sorgulama yapabilirsiniz. Ülkemizdeki kredi kartı başvurusu ve kullanım sayısı gün geçtikçe artıyordur. Bu sebeple bankalarda yeni kampanyalar yaparak kişilerin kart başvurusu yapmak için teşvik kampanyalar yapmaktadırlar. Sizlerde bu kampanyalardan faydalanarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı Maximum kredi kartı olarak verilmektedir. Maximum kredi kartı her iş yerinde geçerli bir karttır. Bu kartınızla yaptığınız alışverişlerde maxi puan kazanır ve daha sonraki ödemelerinizi bu biriktirdiğiniz maxi puanlarla yapabilirsiniz. Ayrıca üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerde taksit imkanı da bu kredi kartının özellikleri arasındadır. Şimdi sizlere bu yazımızda iş bankası kredi kartı başvuru sonucu hızlı öğrenme ve başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası maximum kredi kartı olarak hizmet veren bir karttır. Bu kredi kartına başvuru yapmak isteyen müşterilerin 18 yaşının üzerinde ve T.C vatandaşı olması gerekir. Ayrıca kredi kartı alabilmeniz için kredi notunuzun iyi ve kredi sicilinizin de pürüzsüz olması gerekiyor. Her bankada olduğu gibi bu bankadan da kredi başvurusu yaptığınızda TC kimlik numaranız ile istihbaratınız yapılacak ve ona göre kredi kullanımı yapılacaktır.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için en sağlıklı yöntem banka şubeleridir. Banka şubelerine giderek başvuru formunu alıp kredi kartı başvurunuzu kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden de bu kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. Ama kredi kartı onayını aldıysanız şubeye giderek formu doldurmanız gerekiyor. Bu sebeple işlemlerinizin hızlı olması için banka şubelerinden kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra banka sizi değerlendirmeye alacaktır. Kredi kartı başvuru sonucunuz SMS ile size bildirilir. Eğer başvurunuz onay aldıysa 7 iş günü içinde belirttiğiniz adrese kartınız kurye ile teslim edilecektir.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra sizin siciliniz ve diğer banka borçlarınıza göre kredi kartı limiti verilecektir. Özellikle öğrenciyseniz ve ilk defa kredi kartı kullanacaksanız düşük limitli kredi kartı gönderilecektir. Bu kredi kartı geldikten sonra ödemelerinizi düzenli yaparak ileriki zamanda limitinizi arttırabilirsiniz. Genellikle kredi kartı limiti normal müşterilerde 5.000 TL olarak verilir. VIP müşterilerde ise 10.000 TL ve üzerinde kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı limitinizi arttırmak için ilk 3 ay düzenli ödeme yapın ve devamlı alışveriş yapın. Nakit avans çekimlerinde kredi notunuz düşecektir. Market alışverişi, taksitli alışverişlerin yapılması ve kartınızın gününde ödenmesi kredi notunuzu yükseltecektir.

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Bankadan veya internet üzerinden kredi kartı başvurusu yaptığınızda kartınızın sonucu genellikle sizin cep telefonunuza gelecektir. Ama bazı sistemsel sıkıntılarda ve değerlendirmenin uzun sürmesi durumunda bu cevabı alamazsınız. Bunun için bankanın size uyguladığı yöntemlerle kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek İçin Tıklayın

Kredi kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenmek için ilk olarak 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Burayı aradıktan sonra bilgilerinizi girip kredi kartınızın hangi aşamada olduğunu ve sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman 0 850 724 06 77 numaralı telefondan aranacaksınız. Bu numarayı açmazsanız kredi kartı işleminiz askıda bekleyecektir. Bu numaradan sizin bilgileriniz istenecek ve başvurunuz tamamlanacaktır.

İş bankası resmi internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvuru takip yapabilirsiniz. Referans numarası ile sorgulama veya TC Kimlik numarası ile sorgulama işlemi yaparak kredi kartı sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer bu işlemlerin hiç birini yapamıyorsanız en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi kartı başvuru sonucu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu