Kredi Kartları

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank’ın, her müşterisinin ihtiyacına göre şekillenebilen Cardfinans kredi kartı seçenekleri bulunuyor. Aidat kullanmak istemeyenler için CardFinans Fix, emekliler için CardFinans Emekli, özel hizmetler içiren First kredi kartı (BÜMED ve Doctors) ve Cardfinans hemşire arasından size özel kart hazırlanır. İçeriğimizden QNB Finansbank kredi kartı başvurusunu nasıl yapabileceğinizi, kart aidatlarını ve kart özelliklerini inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cardfinans kredi kartlarına internetten, çağrı merkezi numarasından, dijital bankacılık kanallarından (internet ve mobil bankacılık) ve SMS ile başvuru yapılabiliyor.

İnternetten QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın web sitesi üzerinden banka müşterisi olsun olmasın herkes başvuru yapabiliyor. “Hemen Başvur” menüsü altında açılan forma: “ad-soyad, T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası” bilgilerinizi doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında kullanmak istediğiniz kartı belirtebilirsiniz.

SMS ile QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz cep telefonunuzdan T.C kimlik numaranızı yazarak 2727’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu anında yanıtlanır. Olumlu değerlendirilmesi halinde müşteri danışmanı tarafından aranarak onayınız alınır. İletişim adresinize en geç 2 hafta içerisinde kartınız basılarak gönderilir.

İnternet Bankacılığından QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank internet bankacılığı şifresi ile internetten veya mobilden kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Banka müşterisiyseniz ve şifreniz yoksa banka kartı bilgileriniz veya hesap numaranızla hemen oluşturabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra “Başvurular, Kartlar ve Kredi Kartı Başvurusu” adımları üzerinden işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın çağrı merkezi iletişim numarası 0850 222 0 900’ü arayarak, kredi kartı başvurunuzu müşteri danışmanı yardımıyla yapabilirsiniz. Başvurular ve kredi kartı başvurusu için tuşlama yaptıktan sonra müşteri danışmanına bağlanacaksınız. Banka müşterisi olun veya olmayın başvurular çağrı merkezinden alınabiliyor.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank kredi kartları, hediye para, anında kredi, taksit kolay, harcama öteleme ve ekstre taksitlendirme gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor. Aidat ödemek istemezseniz Cardfinans Fix kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Cardfinans kredi kart özelliklerinden bahsedecek olursak;

Taksit Kolay: Nakit harcamalarınız 50 TL ve üzerindeyse, tutar ekstrenize yansımadan 3, 6, 9 veya 12 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Taksit Mola: Taksitli yapılan harcamalarda, kampanyaya dahil olarak taksit tutarını 1-10 ay sonraya erteleyebilirsiniz.

Ekstre Taksitlendirme: Cardfinans kart sahipleri ekstrelerinin asgari borcunu ödedikten sonra kalan borcu 6, 9 veya 12 ay vade ile taksitlendirerek ödeme kolaylığından yararlanıyor.

Harcama Öteleme: 100 TL ve üzeri yapılan harcamalar, QNB Finansbank’ın tüm kanalları aracılığıyla 1 veya 2 ay sonraya ötelenebilir.

Para Transferi: Hesabınızda para olmadığında, kredi kartınızın nakit limitini kullanarak EFT veya Havale yapabiliyorsunuz. Bu durumda nakit avans faiz ve ücretleri geçerli olacaktır.

Para Puan: Kredi kartınızla QNB Finansbank pos cihazından yapılan ödemelerde, kartınıza parapuan yüklenir. Biriken puanlarınızı bankanın pos cihazı olan tüm noktalarda kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Anında Kredi İmkanı: İşlem ücreti ödemeden 250 TL ve üzeri nakit ihtiyaçlarınızda kart limitinizden 9-12 ay vade seçeneklerini değerlendirerek kredi kullanabiliyorsunuz.

Limit Arttırma Talebi: İstediğiniz an kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için LIMIT yazıp 2273’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücretleri

  • CardFinans Classic kart: 128 TL
  • Cardfinans Gold kart 145 TL
  • Cardfinans GO: 35 TL
  • Cardfinans Platinum kart: 165 TL
  • Cardfinans Emekli: 40 TL
  • QNB First Doctors: Ücretsiz
  • Cardfinans Fix: Ücretsiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu