Genel

İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul ve Adana’da Senetle Borç Para Verenler

İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul ve Adana’da Senetle Borç Para Verenler Var mı? Senetle kredi nasıl alınır? Senetle borç para veren tefeci numaraları bulabilir miyim? Yazımızda sizlere bu soruların cevaplarını vereceğiz.

Senetle borç para veren yerler arayışınız var ise bankalardan kredi alamıyorsunuz demektir. Çünkü bankalar belli başlı müşterilere krediler vermektedirler. Sizlerde bankadan kredi ve kredi kartı başvurusu yaptığınızda olumsuz sonuç alıyorsanız kredi siciliniz bozuk demektir. Bu durumda senetle para, senetle kredi, tefeci arayışlarına girersiniz. Tefecilik için sizlere bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Tefecilik suçtur ve ağır cezaları vardır. Para alan ve senetle para veren bu suçu işlemiş olmaktadır. Eğer tefeci numaraları arayışınız var ise bu arayışa bir son vermenizi öneririz. Senetle borç para veren yerler hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Sizde bu yöntemlerle acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle para veren yerler ve tam adresleri

İzmir Senetle Borç Para Veren Yerler

İzmir ilinde oturuyorsanız ve senetle para arayışınız var ise karşınıza ilk olarak senetle kredi veren firmalar çıkmaktadır. Bu firmalar faktöring firmalarıdır. Faktöring firmaları üzerinden senetle kredi alabilirsiniz. Bunun için bir ipoteğinizin olması ve ticari bir şirketinizin olması gerekir. Başvurunuzu en yakın faktöring firması üzerinden yapabilirsiniz.

İzmir Faktöring Firmaları Bul

İzmir Senetle kredi alamayanlar ise senetle altın veren kuyumculara giderek acil nakit ihtiyacını giderebilirler. İzmir’de senetle altın veren kuyumcular kemeraltı, Karşıyaka, Bornova, Çankaya, Konak, Göztepe, Torbalı ve Bayraklı ilçelerinde vardır. Sizde size yakın olan kuyumcular ile iletişime geçebilirsiniz. www.google.com/maps uygulaması üzerinden arama kısmına senetle altın yazarsanız size en yakın senetle altın veren kuyumcuları bulabilirsiniz.

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler

Ülkemizdeki en kalabalık şehirlerden olan İstanbul’da para sıkıntısı yaşayan bir çok vatandaşımız vardır. Bu vatandaşlarımız senetle para aradıklarında karşılarına senetle altın veren yerler çıkmaktadır. İstanbul’da senetle altın veren yerlerden 5.000 TL’ye kadar acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Özellikle Kadıköy, Mecidiyeköy, Kapalı Çarşı, Beykoz, Beylikdüzü, Levent, Kavacık, Bağcılar, Üsküdar ilçelerinde oturanlar senetle altın veren yerleri bulabilirler.

İstanbul’da ayrıca senetle para veren faktöring firmaları da vardır. Bu firmalardan ipotek karşılığında kredi alabilirsiniz. Verdiğiniz ipoteğin değerinin %50’sine kadar kredi alma imkanınız vardır. Ayrıca İstanbul ilinde senetle araba, senetle telefon ve senetle borç para bulma imkanınızda bir hayli fazladır.

Ankara Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle kredi ve borç para veren yerler arayışınız var ise Ankara’da faktöring firmaları karşınıza çıkmaktadır. Ankara’da senetle kredi almak istiyorsanız bir şirketinizin olması ve teminatınızın olması gerekir. Verdiğiniz teminat üzerinden firma ekspertiz değeri belirleyecek ve bu değere göre size kredi verecektir. Bankalardan kredi alamayan kişiler bu firmalardan başvuru yapabilirler.

Ankara Faktöring Firmaları Bul  

Ankara’da ayrıca senetle para veren kuyumcularda vardır. Düşük miktardaki altın alımlarınızı senetle yapabilir ve altınları bozdurarak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Ulus, Çankaya, Polatlı, Kızılay ilçelerinde oturanlar kuyumcular çarşılarında senetle altın veren kuyumcuları bulabilirler.

Adana Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle para arayışında olan Adana’daki kişilerin aramalarında ilk olarak tefeciler karşısına çıkmaktadırlar. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi senetle borç para arayışınız var ise tefecilerden uzak durmanızı öneririz. Tefecilerden aldığınız senetle para suçtur. Bunun ağır cezaları vardır. Ayrıca tefecilerden aldığınız para günlük olarak ihtiyacınızı karşılayabilir ama ileriki zamanlarda size daha büyük sıkıntılar verebilir. Bu yüzden sizlere bu para bulma yöntemini önermiyoruz.

Senetle para arayışınız var ise ve ipoteğiniz varsa faktöring firmalarına veya senetle altın veren kuyumculara ulaşabilirsiniz. Adana senetle altın veren kuyumcular için yukarıda verdiğimiz google map sitesine girerek bulabilirsiniz.

Bursa Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç para veren yerler hakkında araştırma yapan Bursa’lı vatandaşlarımız için karşılarına ilk olarak senetle altın veren yerler çıkmaktadır. Burada sizlere bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Senetle altın ve senetle kredi verilir diye açılan internet sitelerindeki ilanlara inanmayınız. Bu devirde kimse tanımadığı birisine senetle altın ve senetle para vermez. Senetle altın veren kuyumcular tanıdıkları, bildikleri ve kefili olan kişilere senet karşılığında altın verirler. Sizde Bursa’da kuyumcular çarşısında senetle para arayışınızı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu