Kredi Kartları

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Kullanıcılarına birçok avantaj sunan Vakıfbank Worldcard, hem harcamalardan kazanılan Worldpuan özelliği ile hem de taksitli alışveriş ayrıcalığı ile öne çıkıyor.  Ayrıca Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları, kredi kartı limiti el verdiği kadar nakit avans ve nakit avans çekerek; nakdi ihtiyaçlarını giderebiliyor. Yazımızın devamında Worldcard çeşitleri ve Worldcard kredi kartı başvuru yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

Worldcard Kredi Kartı Çeşitleri

Her meslek grubuna hitap eden kart çeşitleri ve sunduğu kampanyalarla dikkat çeken Vakıfbank Worldcard, ayrıca kolay başvuru imkanı sunuyor. Şimdi Worldcard çeşitlerini inceleyelim.

Worldcard Klasik

Vakıfbank’ın en fazla kullanıcı kitlesine sahip olduğu kredi kartı olan Klasik Worldcard, yurt içi ve yurt dışı alışverişlere imkan sunarken; Vakıfbank üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde ayrıcalıklarla dolu kampanyalar, taksitli alışveriş ve sonradan taksitlendirme gibi özelliklere sahip. Worldcard Klasik kredi kartı başvurusunu mobil bankacılık, internet bankacılığı, ATM, banka şubeleri ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard Express

Aidatsız olma özelliği taşıyan Worldcard Express, Vakıfbank’ın tasarladığı bir kredi kartıdır. İnternetten güvenle alışveriş yapılabilir, Vakıfbank üyesi iş yerlerinde yapılan harcamalarda Worldpuan kazandırabilir ve  nakdi ihtiyaçlara nakit avans çekme özelliği ile çözüm bulunabilir.

Worldcard Gold

Daha çok yurtdışına seyahat edenlerin tercih ettiği Worldcard Gold, diğer Vakıfbank kredi kartlarındaki taksit, nakit avans, sonradan taksitlendirme, otomatik ödeme gibi özelliklere ek; yurtdışında tek seferde yapılacak 100 Dolar ve üzeri alışverişlerde %5 indirim olanağı sunar.  Vakıfbank Gold kredi kartı kullanıcıları bu kampanyaya dahil olmak için SMS ile “YURTDISI” – bir boşluk “Kredi Kartının Son 6 Hanesi” yazıp 6635’e gönderebilir.  Ülkemiz dışında bu kampanyaya katılmak için ise SMS ile “YURTDISI” – bir boşluk “Kredi Kartının Son 6 Hanesi” yazıp 0 532 752 66 35’e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank TercihKart

Bazı sektörler için ayrıcalıklı alıverişler ve indirim avantajları sunan TercihKart’ın aylık ücreti 14.90 TL’dir. Belirtilen sektörler için yapılan tek seferlik 100 TL ve üzeri alışverişlerde 3 taksit özelliği bulunur. “Taksit Paketi”ne üye olmak isteyen TercihKart sahipleri aylık 14.90 TL ödemeleri gerekmektedir. Müşterilerin akaryakıt alışverişlerinden kampanyalı yararlanmaları (50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim) için aylık 18 TL ödemeleri gerekmektedir.

Worldcard Sanal Kredi Kartı

World Sanal Kredi kartı, fiziksel bir ürün değildir.  Kredi kartı kullanıcıları, limitleri dahilinde alt limit belirleyerek sanal kredi katı oluşturabilir. Daha çok internette kredi kartı bilgilerini gizlemek isteyenlerin kullandığı bir karttır. Tek seferde  belirlenen limit dahilinde kullanılabileceği gibi; parça parça birden fazla alışverişte müşteriye iletilen sanal kart numarası ile online ödemeler gerçekleştirilebilir. Vakıfbank sanal kart başvurusu yapmak için kredi kartı kullanıcıları internet şube, Vakıfbank şube, mobil şube ve SMS (“SANAL” -bir boşluk- “kartın son 6 hanesi” SMS ile 5724’e mesaj gönderilir) yöntemlerinden birisini kullanabilir.

Vakıfbank Worldcard Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet ve Mobil Bankacılık ile Worldcard Başvurusu

Müşteri bilgileri ve internet bankacılığı şifresi ile mobil uygulama ve vakifbank.com.tr adresindeki “İnternet Bankacılığı” menüsünden Worldcard kredi kartı başvurusu yapılabilir.

SMS ile Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

7 gün 24 saat başvuruda tercih edilebilecek yöntemlerden olan SMS ile işlemi gerçekleştirmek için “VB bir boşluk TCKN” bilgileri 5724’e gönderebilir.

Telefon Bankacılığı ile Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Çağrı Merkezi (0 850 222 07 24)’ni arayarak Worldcard başvurusu yapılabilir.

ATM ve Banka Şubelerinden Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

ATM’lerden 7 gün 24 saat, şubelerden ise yalnızca mesai saatleri içerisinde Worldcard başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu