Genel

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri temsilcisine beklemeden direk bağlanma yapmak istiyorsanız bankanın size belirlediği yöntemlerle kolay bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz. Ziraat bankası müşterilerinin en çok sıkıldıkları konulardan birisi de müşteri temsilcisine direk bağlanma yapamamaktadır. Eğer sizde bu sıkıntıyı yaşıyorsanız yazımızı okuyarak direk müşteri temsilcisine bağlanma yöntemini seçebilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine en hızlı direk bağlanma yöntemi

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası müşteri portföyü en geniş ve en çok tercih edilen bankalardan birisidir. Özellikle ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredilerinde uygun faiz oranları bu bankayı tercih etmemizdeki en büyük etkendir. Ayrıca Türkiye’deki en çok emekli müşterisi olan bu bankanın da müşteri hizmetleri numarası bilinmesi gerekiyor. Sizde eğer bu bankanın müşterisi iseniz tüm bankacılık işlemlerinizi müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Ama acil görüşme sağlamak istiyorsanız da temsilciye direk bağlanma yapmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Detaylar.

Temsilciye Direk Bağlanma Nasıl Olur?

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası;

Bu numaraları aradıktan sonra Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanma yolları şu şekildedir. Eğer kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlemler için bu bankayı arıyorsanız numarayı çevirdikten sonra zaten size sıfır (0)’a basın diyerek hemen temsilciye yönlendirecektir. Eğer böyle bir durum var ise hemen müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı iptal ettiriniz. Aksi taktirde dolandırıcılık karşısında borcu siz ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Eğer bu tarz bir işleminiz yok ve direk temsilciye bağlanmak istiyorsanız numarayı aradıktan sonra sizi tanıtan bir mesaj gelecektir. Soyadınız okunacaktır. Bu okunma işlemlerinden sonra menü başlayacaktır. Menü sayılmaya başladığında 4 tuşuna basın. İnternet bankacılığı menüsüne gireceksiniz. Şifre öğrenmek için * tuşuna basın diye bir mesaj gelecek ama siz sakın bir tuşa basmayınız bekleyiniz. Bekleme işleminden sonra sizden kart şifreniz istenecektir. Şifreyi yazdıktan sonra menü çıkar çıkmaz 0 tuşuna basarsanız direk temsilciye bağlanmış olacaksınız.

Müşteri Hizmetleri İle Yapılan Bankacılık İşlemleri Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama, bakiye hesap hareketleri, kredi başvurusu, kredi başvuru sorgulama, kredi kartı başvurusu, kredi kartı başvurusu sorgulama, kredi notu öğrenme, EFT gönderme, Havale gönderme, Ziraat Bankası Cebe Havale yapma, OGS ve HGS işlemleri, IBAN numarası öğrenme, Fatura ödeme, Cep Telefonu TL Yükleme, Hesap açma, Mevduat hesabı açma, Size özel kampanyalar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu işlemleri müşteri hizmetleri telefonu numarası olan 444 00 00’ı arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca yukarıda verdiğimiz 0850’li ziraat bankası numarasından da bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Menü dinlemeden işlemlere geçmek için şu tuşlamaları yapmanız gerekmektedir.

  • 1 tuşuna basarsanız Kart işlemleri menüsüne girersiniz.
  • 2 tuşuna basarsanız Hesap bilgileriniz, Bakiye sorgulama ve IBAN işlemlerine girebilirsiniz.
  • 3 tuşuna basarak OGS ve HGS bilgilerine ve ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.
  • 4 tuşuna basarak Kredi ve Kredi Kartı işlemleri ile başvurular menüsüne ulaşabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

Cep telefonunuzdan müşteri hizmetlerini aramak yerine bu bankanın size sunduğu internet bankacılığı hizmetini kullanarak da bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle EFT ve Havale gönderimlerinizde internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden yaparsanız daha uygun komisyonlar ödersiniz. İnternet bankacılığı ve Ziraat mobil uygulamasını kullanmak için bankanın müşterisi olmanız ve internet şifrelerini oluşturmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı ile tüm bakiye işlemlerinizi istediğiniz zaman görebilir, EFT gönderebilir, fatura ödemesi yapabilir, Cep telefonunuza TL yükleyebilir ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi daha kolay, hızlı ve güvenli yapabilirsiniz. Üstelik bu banka üzerinden maaş alan biriyseniz internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve belirli limitlere kadar bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Daha hızlı bankacılık için sizlere internet bankacılığını öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gunaydinlar
    internet bankacilik sifremi unuttum 1 haftadirdirher gun aksama kadar ugrasip sifre almaya calisiyorum sifremi unuttumdan tiklamaya calisoiyorum you to ba gidiyor 8502200000 numarayi ariyorum internete yonlendiriyor lutfen rica ediyorum yardimci olunuz nasil bior sistem bu bir sifre almak bu kadar zor olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu